Banese e re 80m2 ne Tophane

Shitet nga: Patundshmeri + qera 03 Gsh 13:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

64 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80 m2
Komuna: Prishtinë
Banese e re ne shitje ne ndertim modern afer qendres ne Tophane
80 m2 ne katin e 7 dhe 8
Cmimi 800 euro per m2

Patundshmeri
tel kontaktues: 045 878 777

Per te gjitha oferta tona shenoni numrin tone te telefonit 045 878 777 te fusha "Çfarë kërkon?"
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim