Banese e re 93 m2 ne Tophane afer qendres

Shitet nga: Patundshmeri + qera 03 Gsh 13:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

74 400 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 93 m2
Komuna: Prishtinë
Banese 93m2 ne shitje ne ndertim te ri modern ne Tophane afer qafes, ne qender
Çmimi me katin e pare eshte 850 euro per m2
Çmimi ne katin 7, 8 dhe 9 eshte 800 euro per m2

Patundshmeri
tel kontaktues: 045 878 777

Per te gjitha oferta tona shenoni numrin tone te telefonit 045 878 777 te fusha "Çfarë kërkon?"
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim