Banese e re e mobiluar. Ideale per qift te ri.

Shitet nga: Fatmir 31 Tet 22:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

58 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, E mobiluar, Bodrum, Interfon
Komuna: Prishtinë
Objekti I NARTEL A21. Me sigurim dhe mirembajtje 24h. Ashensor. Uje 24/7. Garazhe e podrum, ngrohja qendrore me kaldaje personale etj.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim