Banese e re me 3 dhoma te fjetjes e Prishtine

Shitet nga: Istref Z. 21 Krr 15:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

89 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 110 m2
Për vendbanimin: E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa e re ne lagjen Emshir kompleksi Fitorja.

Banesa gjendet ne kati e IV dhe ka 110 m2. Banesa ka kete perberje: dhome e madhe e dites me kuzhine, 3 dhoma te fjetjes, 2 banjo dhe 2 ballkona.
Banesa eshte super e mobliuar ne menyre moderne.
Ndertesa posedon hyrje me kartel, lift me kartel, dhe sistem per uje pa nderprerje (24h).

Cmimi: 810/m2

Te interesurit mund te thrasin ne numrat:
044/179042
049/179042
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim