Banese e re ne lagjen e spitalit afer Viva Fresh

Shitet nga: Patundshmeri + qera 20 Shk 09:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

64 600 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 86 m2
Komuna: Prishtinë
Banese ne lagjen e spitalit ne katin e dyte
86 m2 ne ndertese te re me ndertim me standarde te larta
Ka ashensor, mundesi per parkim, e gatshme per vendosje

Çmimi 750 euro per m2

Gjithsej 64600 euro

Ka leje ndertimi dhe garantojme rregullsi te kontrates
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim