Banese ekskluzive me qera+terrace 70 m2, tek qafa

Shitet nga: REZIDENCA-patundshmeri 19 Pri 09:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

280 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60 m2
Komuna: Prishtinë
leshohet banesa me qera, tek Qafa, ngjitur me ndertesen e ish OSBE-se(ndertim i vjeter)-pent house
kati i 4-te

banesa ka 60 m2-2 dhoma , kuzhine, banjo

terrraca mbi 70 m2, me pamje shume atraktive, tavolina me karrika, zgare etj, privatesi dhe ambient tejet relaksues
plus vendparkim i rezervuar per veture, me kartele(per banoret e lagjes)

qmimi 280

agjensioni Rezidenca: 044 173 593
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim