Banese extra luksoze ne Dardani

Shitet nga: Patundshmeri + qera 03 Gsh 13:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

230 000 EUR

Numri i dhomave: 7
Sipërfaqe: 220 m2
Komuna: Prishtinë
Banese extra luksoze ne shitje ne Dardani
Ndertesat e planifikuara mire dhe plotesisht legale
Kati i trete me shiqim te mrekullueshem kah te dy anet e nderteses e sidomos kah parku i lagjes
Siperfaqja 220m2 (jane bashkaur tri banesa me te vogla ne nje banese te madhe)
E renovuar dhe e mobiluar extra, e gatshme per perdorim
Sallon i madh, kuzhine, kater dhoma gjumi, dhome pune, banjo, xhakuzi i veçante, hapsire e veçante per garderobe etj

Çmimi 230000 euro

Patundshmeri
tel kontaktues: 045 878 777

Per te gjitha oferta tona shenoni numrin tone te telefonit 045 878 777 te fusha "Çfarë kërkon?"
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim