Banese luksoze me qira ne qender 65m2

Shitet nga: banesa 05 Qer 13:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Komuna: Prishtinë
Leshohet banesa me qira ne qender perball restoran fjala,kati 3.
Banesa eshte e renovuar tersisht dhe eshte e mobiluar.
ka:
Sallon
dhom fjetje
kuzhine
banjo
ballkon
qmimi me marrveshje
tel: 044/501545
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim