Banese me 2 nivele te Banesat e bardha - 136m2

Shitet nga: Besian 09 Shk 19:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 136 m2
Komuna: Prishtinë
Banese shume e pershtatshme per Familje ne Breg te Diellit tek banesat e bardha.
Siperfaqja e baneses eshte 136m2. Ka dy nivele. Ne nivelin e pare jane 1 Sallon, 1 Dhome gjumi, 1 Banjo, Kuzhina, Shpajzi dhe Ballkoni ndersa ne nivelin e dyte jane 3 dhoma gjumi, 1 banjo, 1 shpajz dhe nje galeri e librave.

Te gjitha dokumentat ne rregull.

4 Dhoma Gjumi + Sallon + Kuzhine + 2 Banjo + 2 Shpajza + Galeri + Ballkoni
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim