Banese me 2 nivele te Banesat e bardha - 136m2

Shitet nga: Besian Durmishi 31 Jan 21:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

110 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Adresa: Bregu i Diellit 2, 11/21
Sipërfaqe: 136 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, E mobiluar, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Banese shume e pershtatshme per Familje ne Breg te Diellit tek banesat e bardha.
Siperfaqja e baneses eshte 136m2.
Ka dy nivele. Ne nivelin e pare jane: 1 Sallon, 1 Dhome gjumi, 1 Banjo, Kuzhina, Shpajzi dhe Ballkoni ndersa ne nivelin e dyte jane 3 dhoma gjumi, 1 banjo, 1 shpajz dhe nje galeri e librave.

Te gjitha dokumentat ne rregull.

4 Dhoma Gjumi + Sallon + Kuzhine + 2 Banjo + 2 Shpajza + Galeri + Ballkoni

Cmimi i diskutueshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim