Banese me 4 dhoma ne Dardani ne katin e 4

Shitet nga: Patundshmeri + qera 04 Gsh 11:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

130 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 84 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa ne Dardani ne katine 4
4 dhoma, nje e ndejes dhe tri te fjetjes
Eshte prane parkut te madh te rregulluar
Ndertesa i ka vetem 5 kate dhe eshte ndertim i vjeter 1975
Hyrja i ka vetem 14 familje

Cmimi 130000 euro (i negocijuar)

Per te gjitha oferta tona shenoni numrin tone te telefonit 045 878 777 te fusha "Çfarë kërkon?"
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim