Banese me QIR ne QENDER te SLLOVENIJA SPORT

Shitet nga: AL - Agency 23 Mar 11:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Numri i dhomave: 1
Adresa: Qender/ Sllovenija Sport
Sipërfaqe: 60 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Leshoj banese me qira te Sllovenija Sport.
Banesa eshte ndertim i ri, ne katin e 6 ka klime, dhe ka kete renditje:
1 Sallon + Kuzhina
1 Dhome gjumi
1 Shpajz i vogel
1 Banjo
1 Terase

Info: 049 222 303
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim