Banese me QIRA afer VIVA FRESH MATI 1

Shitet nga: Range Rover 12 Pri 11:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Numri i dhomave: 1
Adresa: Mati 1, afer VIVA FRESH
Sipërfaqe: 60 m2
Për vendbanimin: Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Leshoj banese me qira ne lagjen Mati 1, afer Viva Freshit.
Banesa eshte e mobiluar me te gjitha mobiljet pothuajse te reja,
Eshte ne katin e pare dhe ka kete renditje:

1 Sallon + Kuzhine
1 Dhome gjumi
1 Banjo
1 Terase

Info: 049 222 303
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim