Banese me QIRA ne ARBERI (DRAGODAN) 250 EURO

Shitet nga: Range Rover 12 Pri 11:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Numri i dhomave: 1
Adresa: Dragodan / Arberi
Sipërfaqe: 56 m2
Për vendbanimin: Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Leshoj banese me qira ne lagjen Arberia ose Dragodan.
Banesa eshte ndertim i ri i kompanise Tregetia, ne katin e 3 , komplet e mobiluar dhe ka kete renditje:

1 Sallon + Kuzhine

1 Dhome gjumi

1 Banjo

1 Terase

Info: 049 222 303
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim