Banese me QIRA ne DRAGODAN (ARBERI)

Shitet nga: banesa 14 Maj 17:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 77 m2
Komuna: Prishtinë
Leshoj banese me qira ne arberi ish dragodan te banesat e tregetise.

Banesa ka te mobiluar sallonin dhe kuzhinen , kurs dy dhomat e fjetjes mobilohen sipas deshires se qiramarresit.
Eshte ne katin e 6 , afer hekurudhes.

Kontakt: 049 222 303
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim