Banese me QIRA ne QENDER PRAPA TEATRIT

Shitet nga: Range Rover 17 Maj 15:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

400 EUR

Numri i dhomave: 2
Adresa: 4 LL|ULLAT
Sipërfaqe: 97 m2
Komuna: Prishtinë
Leshoj banese me qira, afer xhamise te 4 llullat (Prapa teatrit).
Banesa eshte ndertim i ri, ne katin e pare, teresisht e mobiluar. Ne kete cmimi perfshihen pagesta e mbeturinave, kabllokivkut + internetit dhe ujit.
Banesa ka kete renditje:

1 Sallon + Kuzhine

2 Dhoma gjumi

1 Banjo

1 Terse rrobash

Info:049 222 303
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim