Banese me QIRA prapa TEATRIT KOMBETAR

Shitet nga: Banesa 17 Maj 15:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

270 EUR

Numri i dhomave: 1
Adresa: Prapa Teatrit
Sipërfaqe: 56 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Leshoj banese me qira prapa Teatrit Kombetar, rruga "Mustafa Kruja" , konkretisht prapa bankes KEP.
Banesa ne fjale eshte ne katin e 5, por ka lift pasiqe objekti eshte i ri, ka 56 metra katror, posedon 1 dhome gjumi me krevat 2-sh, banjo, sallonin dhe kuzhinen te gjitha te mobiluara.

Leshoj banesen vetem per familjare (e preferuar çift) dhe nderkombetare.

Info: 049 222 303
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim