Banese me Qera 68 m2 - Aktash

Shitet nga: Vegim 03 Dhj 15:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

260 EUR

Numri i dhomave: 2
Adresa: Aktash rr. Mitrovices 4
Sipërfaqe: 68 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ndërtesë e re, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Lëshoj me qera banesën prej 68 m2. Banesa është ideale per familjen tuaj! Ndarja funksionale mundëson pozicion të përshtatshëm për një dhomë gjumi, një sallon, kuzhine me trepezari, koridore dhe banjo, me Ballkon në lindje.
Banesa posedon:
Nxemje qëndrore , Alarm Banese, Kamera, Klimatizim dhe gjindet në:
Adresën: Aktash 1- Rr . Mitrovices, një rrugë permbi Raiffeisen Bank ( perballë Menzes së Studentëve ), Kati 4
Për kontakt Numri i Telefonit : 045/422-422
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim