Banese me Qera Breg te Diellit te Qendra Tregtar..

Shitet nga: arben 12 Shk 15:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

240 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50 m2
Komuna: Prishtinë
Banese me Qera ne Breg te Diellit te Qendra Tregtare, perballe banesave te Ontexit. Banesa eshte e mobiluar ka dy dhoma te shtrytezueshme dhe ka kuzhinen ndaras. Ju lutem me kontaktoni ne 044 737 844
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim