Banese me Qera Breg te Diellit te Qendra Tregtare

Shitet nga: arben 05 Shk 12:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

240 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50 m2
Komuna: Prishtinë
Banese me Qera ne Breg te Diellit te Qendra Tregtare, perballe banesave te Ontexit. Banesa eshte e mobiluar ka dy dhoma te shtrytezueshme dhe ka kuzhinen ndaras.

Ju lutem me kontaktoni ne 044 737 844
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim