Banese me Qira ne Lagjen Arberia "Tregtia"

Shitet nga: Agon 29 Krr 11:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

230 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60 m2
Komuna: Prishtinë
Leshohet me qira banesa 60 m2 Ndertim i Ri dhe teresisht e mobiluar, gjendet perballe ish ICO-se ne lagjen Arberia, eshte ne katin e pare dhe posedon: 1 dhome te dites, 1 dhome te fjetjes, kuzhine, banjo me Makine te Larjes se Teshave, nxemje qendrore, ballkon, Dera kryesore eshte e blinduar. Cmimi eshte 230 EUR. Ju luem shikoni fotot e bashkangjitura.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim