Banese me Qira ne Qender te Qytetit - Prishtine

Shitet nga: shemsije Bytyqi 11 Mar 13:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 45 m2
Komuna: Prishtinë

Banese me qira ne Qender të Prishtinës

Banesa gjindej pran Hotelit Swiss Diamond Kati V , me sip. 45 m2 .

Posedon nje Dhome dite, Kuzhine, Koridor, Banjo, dhe terase.

Shume e pershtatshme per banim .

Ka nxemje qendrore , rryme pa nderpre dhe uje .

Banesa lirohet nga dt. 07. Prill 2015
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim