Banese me Qira

Shitet nga: Valon 15 Shk 20:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

170 EUR

Komuna: Prishtinë
Banesa gjindet ne lagjen e spitalit mati 1,dhe ka kete renditje sallon me kuzhin,dhom fjetje
Eshte d mobiluar,kati i dytd
Qemimi 170€
Kontaket 044 63 63 67
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim