Banese me Qira

Shitet nga: V 07 Mar 21:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 60 m2
Komuna: Prishtinë
Jap banese me qira ne afersi tek Xhamia e Llapit.Banesa posedon dhome dite me kuzhine dhe dy dhoma gjumi.Eshte e mobiluar me kushte shume te mira dhe posedon parking personal per veture.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim