Banese me dy hymje ne Dardani

Shitet nga: imer 09 Shk 11:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2,5
Adresa: Mustaf Vendari Dardani
Sipërfaqe: 54 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë


Shitet banes ne Dardani te afer Bastrade , poseduse , dokumentat e banese jani ne menyr te rregullt bartja behet brenda afati kohet, dhe ka kete renditje:
- Dhoma e dites,
- Dhoma e gjumit
- Kuzhine
, - Banjo,
- Terasa,oborre

Numrin i mobile +37745890344
+37744931011
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim