Banese me hipoteke + peshqesh gomone Zander BD270P

Shitet nga: Kris 21 Pri 08:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 77 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet banese 1+1+ballkon me tend djelli, 77 metra katror, me hipoteke + peshqesh gomone Zander BD270P. Banesa ndodhet tek Mali i Robit, rruga Skenderbeu, afer Hotelit ''Onufri''. Pallati esht 4 kate, ndertim i vitit 2008, ne nje zone te qete dhe me gjelbrim, ne afersi ka restorante, dyqane dhe farmaci. Banesa eshte ne kate te trete, eshte e pajisur me te gjitha mobiljet, kondicioner dhe makine larese. Gomonja esht me dysheme alumini, me gjatesi 270 cm dhe gjeresi 151.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim