Banese me qera - Daradania, Prishtine

Shitet nga: Albert Kastrati 27 Mar 09:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 70 m2
Komuna: Prishtinë
Leshoj banese me qera ne lagjen Daradania perballe Santes tek ProCredit Bank. Banesa eshte e mobiluar komplet, Ka dy dhoma gjumi si dhe nje sallon perfshire dhe kuzhinen ne te.

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim