Banese me qera, ne Ulpiane, afer Momentos, kati ..

Shitet nga: REZIDENCA-patundshmeri 17 Mar 09:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

280 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 65 m2
Komuna: Prishtinë
leshohet banesa me qera, ne Ulpiane, kati i 1-re, afer kafe Momento, hyrja perball QKUK-se
ballkoni ka pamje kah qerdhja publike ne Ulpiane, nje ambient shume i qete per banim. ne afersi te shkolles, qerdhes, hapesire e madhe per parking te veturave etj.
- 2 dhoma
-kuzhina e madhe me nje shtrat
-shpajz
banjo
ballkon i madh, me pamje te bukur, dhe mundesi relaksimi
-ngrohje qendrore
-uje nonstop

280 eur qeraja mujore

Agjensioni Rezidenca: 044 173 593
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim