Banese me qera 30 m /2 perballe Hotel Bacit

Shitet nga: Orhan 25 Krr 22:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

180 EUR   200 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 30 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa eshte e mobiluar.

Vizita e baneses mund te behet vetem pas ores 17.30 h.

Inf" 044 620 941 dhe
049 188 882

OKI
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim