Banese me qera 60 m2, Bregu i diellit-banesat e ..

Shitet nga: REZIDENCA-patundshmeri 22 Maj 11:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

220 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60 m2
Komuna: Prishtinë
leshohet banesa me qera, ne bregun e diellit, tek banesat e bardha
kati i 4-te

-dhome gjumi
-sallon me kuzhine
-banjo
-ballkon

banesa eshte teresisht e renovuar dhe e mobiluar

qmimi: 220 eur

agjensioni rezidenca: 044 173 593
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim