Banese me qera 92 m2,kompleksi Royal, lagjia e s..

Shitet nga: REZIDENCA-patundshmeri 30 Mar 09:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 92 m2
Komuna: Prishtinë
leshohet banesa me qera, ne Kompleksin e njohur Royal, lagjia e spitalit

kati i 6-te

-2 dhoma gjumi
-dhome dite me kuzhine
-banjo
-Wc
-ballkon
ngrohje qendrore me termokos,uje dhe lifti 24 ore,
mirembajtje e rregullt e hyrjes(nen vezhgim te kameres 24 h)
qmimi 300 eur

agjensioni Rezidenca: 044 173 593
email: agjensionirezidenca@gmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim