Banese me qera 96 m2,kompleksi Royal, lagjia e s..

Shitet nga: Patundshmeri Rezidenca 10 Shk 09:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

400 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 96 m2
Komuna: Prishtinë
leshohet banesa me qera, kompleksi Royal, afer Euleksit, kati i 4-te
Komplet e mobiluar:
-2 dhoma gjumi
-sallon i madh me kuzhine
-banjo
-shpajz
-ballkon
-paradhome me tavoline pune
ngrohje qwendrore me Termokos-24 ore
Uje dhe lift 24 ore.
-Plus garazhen per veture

Qmimi:400

Agjensioni Rezidenca:044 173 593, 044 165 616
Email: agjensionirezidenca@gmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim