Banese me qera Mat 1 -Apartment for rent in Pris..

Shitet nga: Kushtrimi 03 Gsh 13:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Prishtinë
Leshoj me qera banesen ne Mat1 afer 13-kateshes, Ne Prishtine. Posedon 2 dhoma dhe sallonin me kuzhinë.
Siperfaqja 71 meter katrore.
Interesi eshte te gjej qeragji - familjar me stabilitet financiar per qendrim te gjate kohor. Jo student


We are renting a 3 room Flat - Apartment in Prishtina, The Flat has two – 2 bed rooms, one big living room with the kitchen, balcony and Bathroom
The Flat is located at “MAT 1” Next to the 13-teen floor building. Apartment is at the 6-th floor.
Elevator, Water, Electricity, garbage, Internet, cleaning and building maintenance is not included in the rental price.

Interested to give for rent for not than less 6 Months.

Contact iNFO:


Kontakt info
Kushtrim_beqiri@yahoo.com
00377-44/133133
00386-49/133133
Viber 0037744504372

Apartment for rent in Prishtina,House for rent, Prishtina, Flat for rent
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim