Banese me qera Mati 1

Shitet nga: x 13 Shk 09:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 71 m2
Komuna: Prishtinë
Leshoj banesen me qera ne lagjen Mati 1.
Banesa eshte ndertim i ri, e mobiluar, asnjhere e banuar.
Eshte 71m2,2 dhoma, dhe salloni me kuzhine,banjo,shpajz.
Banesa eshte ne katin e 3.
Te interesuarit mund te kontaktojn prej ores 16:00 deri 20:00

Leshohet per banues familjarë.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim