Banese me qera Mrapa Teatrit Kombetar

Shitet nga: Afrim 08 Shk 14:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

220 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 49 m2
Komuna: Prishtinë
Prej 1 Shkurti leshohet banesa me qera, banesa gjendet mrapa Teatrit Kombetar ne Rr,, Shaban Polluzha '' 5 min nga Teb Banka, Banesa eshte e gatshme per banim dhe gjendet ne katin e 7, Ashensori punon dhe mirmbahet ne menyr te rregullt nga nje shtepiak, preferohet per qift apo student.

Ju mirpresim!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim