Banese me qera dhe ne shitje te restaurant Rugova

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: N.SH "Orchidee" Sot 10:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 85 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa posedon 85m2 - me dy dhoma gjumi, kati II.

Cmimi sipas marreveshjes.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim