Banese me qera mbrapa Teatrit

Shitet nga: Granit 27 Pri 11:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 56 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa gjendet te rrugica perballe xhamise, apo mbrapa bankes KEP ne rrugen Mustafa Kruja.

Banesa eshte 56 metra katror, posedon 1 dhome gjumi me krevat 2-sh, banjo, ballkon, sallonin dhe kuzhinen.

Banesa ne fjale leshohet me qera vetem per familjare.

Ju lutem per kontakt ne keta nr. 049/ 225-535
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim