Banese me qera ne Bregun e Diellit

Shitet nga: nijazi 23 Shk 20:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Numri i dhomave: 1
Komuna: Prishtinë
leshoj banes me qera ne lagjen bregu i diellit 2. Banesa eshte nje dhomeshe me kuzhin banjo dhe kridor.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim