Banese me qera ne Bregun e Diellit

Shitet nga: bashkim 01 Mar 14:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Numri i dhomave: 3
Komuna: Prishtinë
jap banesen me qera ne breg diellit te banesat e bardha 200 metra larg nga stacioni nr 4 banesa ka dy dhoma gjumi sallonin me kuzhine banjon shpajzin dhe dy ballkone banesa eshte e pamobiluar qmimi 150 eu
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim