Banese me qera ne Bregun e Diellit

Shitet nga: Donat 30 Mar 23:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80 m2
Komuna: Prishtinë
Pershendetje!
Leshoj Banesen me qera.
Lokacioni : Bregu i Diellit Rr.Eqrem Qabej.
Banesa posedon : Dhomen e dites me kuzhin dhe dy dhoma gjumi, banjo dhe ballkon me siperfaqe prej 80 m2.
Kati II.
E rregulluar me gjitha elementet per banim.
Cmimi:300 euro.
Pres thirrje serioze dhe te interesuar , familjare apo student/e.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim