Banese me qera ne Bregun e Diellit

Shitet nga: bashkim 31 Mar 16:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Numri i dhomave: 3
Komuna: Prishtinë
leshoj banesen me qera ne breg diellit e pamobiluar ka dy dhoma gjumi sallonin me kuzhine banjo shpajzin dhe dy ballkone gjendet afer banesave te bardha qmimi 150 eu
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim