Banese me qera ne Bregun e Diellit

Shitet nga: Shemi Maloku 11 Pri 15:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 70 m2
Komuna: Prishtinë
Leshoj banesen me qira ne lagjen Bregu i Diellit,te e shkolla Ismail Qemailit afer qendres tregtar ,banesa eshte
ne katin e dyte dhe ka tri dhona dhe teras te madhe dhe eshte komplet e mobiluar.

Banesa eshte ndertim i vjeter
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim