Banese me qera ne Bregun e Diellit

Shitet nga: bajrami 21 Pri 22:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

750 EUR

Komuna: Prishtinë
shiten banesat ne bregu i diellit rruga "B" Enver maloku banesat jan te nderuara me cilesi te lartë dhe kemi nga 60m2 deri 96 m2
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim