Banese me qera ne Dardani

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Tringa 10 Mar 19:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80 m2
Komuna: Prishtinë
Lëshoj banesen me qera në lagjen Dardania afer postes kryesote banesa gjendet në katin e -X- posedon agjensor ujë rrym 24 orë banesa posedon dy dhoma gjumi sallon dhe kuzhinë tersisht e mobiluar dhe e rrenovuar e pershtatshe per 6 përshona Cmimi 300 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim