Banese me qera ne Dardani

Shitet nga: islam ahmeti 16 Mar 19:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

45 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50 m2
Komuna: Prishtinë
shes banesen ne dardani te sontea kati i 6 siperfaqja 50 metra ka nji sallon nji dhome dhe një kuzhinë nderimi i vjeterë
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim