Banese me qera ne Dardani

Shitet nga: Valon 02 Mar 22:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 75 m2
Komuna: Prishtinë
Leshoj banesen me qera ne lagjen Dardania afer Viva-market dhe ELI-AB Market ne katin e 5 ,
Sallon + kuzhin , dy dhoma gjumi , dy banjo , dy ballkona . Banesa eshte e pa mobiluar . Kuzhina eshte komplete
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim