Banese me qera ne Dardani

Shitet nga: Kola 17 Mar 22:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60 m2
Komuna: Prishtinë
Leshohet banesa me qera. Banesa ndodhet ne Dardani perball shkolles fillore Dardani kati i 5-te lifti punon. Banesa ka dy dhoma dhe kuzhinen eshte teresisht e mobiluar. Preferohen familjar
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim