Banese me qera ne Kalabri te univerziteti UBT

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Jeta 10 Mar 19:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 65 m2
Komuna: Prishtinë
Lëshojë banesen me qera në kalgjen Kalabrija nëdertim i EXDS afer univerzitetit UBT banesa gjendet ne K-II- posedon ashensor ujë rrym ngrohje 24 orë banesa posedon dhom gjumi sallon dhe kuzhinë është shum bukur e mobiluar posedon edhe alarm
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim