Banese me qera ne Lagjen Dardania

Shitet nga: Leart Emini 13 Shk 20:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Komuna: Prishtinë
Leshohet banesa me qera ne lagjen Dardania .Banesa ka 2 dhoma dhe nje kuzhine...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim