Banese me qera ne Lakrishe

Shitet nga: Valdet 26 Pri 08:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 78 m2
Komuna: Prishtinë
Ipet banesa me qera. Banesa eshte ne katin e katert, ne Lakrishte, hyrja e tret, ndertim i vjeter. Banesa eshte komplet e renovuar dhe e mobiluar. Banesa ka dhome dite, 2 dhoma gjumi, 2 korridore, 2 ballkone, banjo dhe kuzhine. Ashensori punon rregullisht dhe para banese ka parking te mjaftueshem. Banesa ipet vetem per familjar. Çmimi eshte 350€ i diskutueshem. Numri i telefonit eshte 044/473-360, mund te me kontaktoni nga ora 8:00 deri ne ora 22:00
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim